بایگانی نوشته‌ها

معایب استفاده از وردپرس

معایب استفاده از وردپرس

چون راه اندازی وبسایت با وردپرس نسبتا آسان بوده، لزومی  به داشتن مهارت طراحی و برنامه نویسی ندارد، هر روز افراد بیشتری با هدف  داشتن وبسایت خودشان، با هزینه کم و بدون کمک گرفتن از دیگران، جذب وردپرس  می شوند.

تایپوگرافی در طراحی وب سایت

تایپوگرافی در طراحی وب سایت

زبان  و متن های نوشته شده یکی از مهم ترین وسایل برقراری ارتباط برای ما انسان  ها محسوب می شود. روزی را تصور کنید که نتوانید از زبان تان برای ارتباط  برقرار کردن استفاده کنید. چه وضع وحشتناکی! اینطور نیست؟

استارت رایگان

سایت ساز استارت را به صورت رایگان تجربه کنید.

شروع

عضویت خبرنامه استارت
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

فهرست نوشته‌ها

13 بهمن 1398

تفاوت بین وبلاگ و وب سایت چیست؟

وبلاگ چیست؟ یک وب سایت، یا بخشی از وب سایت که به طور مرتب با مطالب جدید به روز می شود. این ابتدایی ترین تعریف برای "وبلاگ چیست" است.اما برای ما (تیم Start) و برای بسیاری از مشاغل و کارآفرینان دیگر، تعریف وبلاگ فقط به اینجا ختم نمی شود.

08 بهمن 1398

انتخاب نام مناسب برای دامنه سایت

انتخاب نام دامنه مناسب می تواند کار مشکلی باشد. در صورتی که قصد دارید نام دامنه مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید، 6 موردی را که در این مقاله ذکر کرده ایم را در نظر بگیرید.

01 بهمن 1398

چرا سایت شما به HTTPS نیاز دارد؟

 این مقاله توضیح HTTPS و اینکه چطور به وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما کمک می­ کند را بیان می­ کند. هر فردی که اخیرا در دنیای مواج اینترنت گشتی زده باشد، خارج از امواج پر پیچ و خم، حتما متوجه این کلمه 5 حرفی شده است. HTTPS در ابتدای اکثر URLها (آدرس­ وب سایت­ ها) یافت می ­شو...

همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.