وبلاگ


برای داشتن وب سایتی پرقدرت باید موارد زیادی را مد نظر قرار دهید.

ما در وبلاگ استارت تمام تلاشمان را می کنیم تا نکات زیر و بم اینکار را به شما آموزش دهیم.

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

امروزه تقریبا تمام کسب و کارهای موجود، یک وبسایت اختصاصی دارند، که می تواند هم معرف کسب و کار باشد و هم اینکه درآمدزایی کند. اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک، هنوز اهمیت حضور در این دنیای پربازده و بی نظیر را متوجه نشده اند.

تفاوت بین وبلاگ و وب سایت چیست؟

تفاوت بین وبلاگ و وب سایت چیست؟

وبلاگ چیست؟ یک وب سایت، یا بخشی از وب سایت که به طور مرتب با مطالب جدید به روز می شود. این ابتدایی ترین تعریف برای "وبلاگ چیست" است.اما برای ما (تیم Start) و برای بسیاری از مشاغل و کارآفرینان دیگر، تعریف وبلاگ فقط به اینجا ختم نمی شود.

چرا صفحه «راهنمای خرید» برای فروشگاه اینترنتی شما حیاتی است؟!

چرا صفحه «راهنمای خرید» برای فروشگاه اینترنتی شما حیاتی است؟!

در مرحله اولیه یعنی مرحله تصمیم گیری مشتری، راهنمای خرید می‌ تواند به مشتریان شما کمک کند. آنها به دنبال یک محصول هستند، اما نمی ‌دانند که دقیقا چه چیزی برایشان مهم است.

معایب وردپرس

معایب وردپرس

چون راه اندازی وبسایت با وردپرس نسبتا آسان بوده، لزومی  به داشتن مهارت طراحی و برنامه نویسی ندارد. هر روز افراد بیشتری با هدف داشتن وبسایت خودشان، با هزینه کم و بدون کمک گرفتن از دیگران، جذب وردپرس می شوند.

تایپوگرافی در طراحی وب سایت

تایپوگرافی در طراحی وب سایت

زبان  و متن های نوشته شده یکی از مهم ترین وسایل برقراری ارتباط برای ما انسان  ها محسوب می شود.  فونت  شما  قطعا  اولین  المان  مهم  در  برقراری  ارتباط  شما  با  کاربر  است،  پس  باید  بسیار  در  آن  دقت  کنید.

همین حالا شروع کنید

وب سایت و فروشگاه خود را راه اندازی کنید.