نمایندگی جگوار در تهران به زودی افتتاح خواهد شد

حدود یک سال پیش بود که گزارشاتی مبنی بر فروش محصولات برند انگلیسی جگوار- لندروور در ایران شنیده شد. حالا قرار است طی هفته های آتی جگوار یک نمایشگاه اختصاصی برای معرفی محصولاتش در تهران بازگشایی کند. محل این نمایشگاه احتمالا در خیابان ولیعصر، تقاطع پل پارک وی خواهد بود. 

خودروی شاسی بلند جگوار-لندروور

به این ترتیب، باید منتظر معرفی خودروهای سواری و کراس اوور جگوار که مناسب  بازار خودروهای لوکس ایران هستند باشیم.. جگوار XE، XF، XJ و رنج روور دیسکاوری اسپرت، ایووک و ایووک کوپه جز خودروهایی هستند که به احتمال زیاد با توجه به حجم موتور دو لیتری به بازار ایران راه پیدا می کنند. فعلا از زمان دقیق بازگشایی نمایشگاه مرکزی جگوار-لندروور در تهران مشخص نشده است، اما پیش بینی می شود تا دو سه هفته ی آینده این امر محقق گردد. مکان آن هم به احتمال زیاد در تقاطع پارک وی خواهد بود. نمایشگاه هیوندای در این مکان در حال حاضر تغییراتی به خود میبیند و به زودی به نمایشگاه جگوار تبدیل خواهد شد. 

با توجه به تعریف لوکس بودن برای مجموعه خودروهای جگوار- لندروور، به احتمال زیاد نسخه کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان را در کلاس های مختلف قیمتی این خودروها شاهد نخواهیم بود. جگوار XJ با توجه به طراحی و مشخصات ویژه ی خود، ممکن است قیمتی بالای 500 میلیون تومان در ایران دریافت کند.